Piegādes veidi un izmaksas

Mājas lapā norādītie piegādes veidi un izmaksas paredzēti piegādei Latvijas teritorijā. Par piegādi ārpus Latvijas lūgums sazināties ar mums, rakstot e-pastu kutt.mail@gmail.com vai zvanot +371 28832143.


Saņemot pasūtījumu, parasti tas tiek izsūtīts 1-3 darbdienu laikā (adītām merīnvilnas zeķītēm var būt +3dienas, ja prece nav uz vietas). Tam klāt nāk piegādātāju termiņi.

 

  • Piegāde ar Omniva pakomātu- 2.50€ (tiek piegādāts 1-2dienu laikā kopš izsūtīšanas. Svētku laikā var būt ilgāk.)

  • Piegāde ar Latvijas Pasta starpniecību ( iespējama tikai, ja pasūta kartiņas. Tās tiek nosūtītas kā neierakstīta, vienkārša vēstule (tiek piegādāta pastkastītē)) - 2.30€ (tiek piegādāts 2-5 darbdienu laikā kopš izsūtīšanas. Dažreiz vēstule var kavēties, kā arī svētku laikā termiņi ir ilgāki)

  • BEZMAKSAS preces iespējams saņemt mūsu ofisā Olainē, Kūdras iela 4 (obligāti iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku)

  • Par citiem piegādes veidiem iespējams vienoties, sazinoties ar mums e-pastā kutt.mail@gmail.com vai zvanot 28832143

 

Ja gadījumā izsūtīšanas laiks būs ilgāk, kā ierasts, noteikti ar Jums sazināsimies. Kopā ar piegādi preču saņemšanas laiks, sākot no pasūtījuma apstiprināšanas, parasti nepārsniedz 14 dienas. Šis termiņš attiecināms uz vispārīgiem sūtījumiem un var mainīties atsevišķos gadījumos.